logo

Back


Barbie Okul Modası

Description: Barbie Okul Modası oyunumuz ile 4 prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Seçili olan resimlerin üzerine tıklayarak 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.Makyaj yapma bölümlerinde ekranın sağ tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Barbie Okul Modası Oyunları Oyna

Giydirme bölümlerinde ekranın sol tarafında giysi dolabı ve sağ tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek bu oyunu Barbigiydirme.com sitemiz de oynamayı tamamlayabilirsiniz.
Rating:
1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 4,0
Loading ... Loading ...
Comments: